Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2018, 23:33   #22
Asderuki
 
Asderuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Asderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputacjęAsderuki ma wspaniałą reputację
Akiko wypuszczona z dużą ilością pieniędzy na targ nigdy nie była dobrym pomysłem. Kto tylko mógł ją zatrzymać? Rude dziewczę przemykało pomiędzy ludźmi to w jedną stronę, to w drugą. Tyle rzeczy było do kupienia! Tyle rzeczy mieli do sprzedania! Och, och, och! Ostatecznie zapał nieco osłabł. Za dużo wziąć ze sobą nie mogła. Trochę trzeba było zostawić na ewentualne łapówki. Skoro miasto miało tak złą reputację...

Na pierwszy rzut poszedł koń i siodło. Razem osiemdziesiąt pięć złota... Tyle to miała i wcześniej. W co by tutaj zainwestować za resztę? Przebiegła chyba cały targ w poszukiwaniu czegoś co ja zainteresuje. Cztery butelki kwasu wydały się odpowiednie. Ambrozja? Ambrozja. Ooo... jakieś szemrane sprawy? Cichociemni ludzie? A jakaś trucizna to by się nie znalazła? Jak to po co? Tajemnica moja słodka. Trzy poproszę. Miło się z panem sprawy załatwia. Do widzenia. To chyba wystarczy. Gdzie teraz? Gdzie reszta..? Czy to jest? No ale po co ci Akiko? Teraz jajka nie wychowasz, nie znasz się na zajmowaniu się zwierzętami i jeszcze nie wiadomo ile przyjdzie wydać aby dało się korzystać z tego hipogryfa. Ech... Poproszę mapę okolic. Tak aby obejmowało Kaer Maga. Dziękuję.

Kitsune w końcu wyłoniła się z pomiędzy ludzi na targu prowadząc swojego nowego wierzchowca. Do tego w jej magicznej torbie znajdowało się nieco więcej przedmiotów. Jajka w śród nich nie było. Zakładając, że powinni się spotkać pod bazą po zakupach, tam też się udała.
 
Asderuki jest offline