Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-04-2018, 21:47   #15
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
- Możecie wybrać opcję: udostępnij każdemu kto ma link i wtedy nie trzeba podawać adresu maila. A jak wysyła się do jednej tylko osoby to na jedno wychodzi.

- Ale dobra tu jest mój link: domin.79@o2.pl




Cytat:
Cześć, kiedy zaczynamy?
- Jak się obrobię by zacząć Postaram się obrobić gdzieś do końća miesiąca. Może wcześniej ale nie obiecuję.

- Z awatarami nie musicie mi dawać linków ot, dobrze by były gotowe jak wstawię sesję i panel i resztę.


- Ok, Psionik i Az dali mi dostęp do KP więc ok. Santo zostałeś Ty z tym dostępem

- Póki co wstawiłem sesję i panel. Możecie wstawiać awatary i staty z KP. Sprawdźcie czy przy przeklajniu personalia się zgadzają jak nie no to już poprawcie we własnym zakresie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 18-04-2018 o 22:57.
Pipboy79 jest offline