Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-05-2018, 23:26   #1
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Post [komentarze] Burza w szklance wody

Witam graczy. Jeśli wpadliście tu przed przeczytaniem sesji – maszerować czytać! No, to teraz serdecznie witam. Pozwoliłem sobie otworzyć temat z materiałami (link) aby usystematyzować kilka kwestii. Proszę tam zamieścić notki o waszych postaciach, wygląd, co inni mogą o nich wiedzieć lub nie i takie tam zabawne fakty Proszę też podesłać mi na PW notki o swoich Bnach jeśli chcecie aby dodać ich do spisu. Oraz o waszym lokum (też na PW). Dodam do ważnych miejsc co każdy skombinował, jeśli oczywiście był w stanie zdalnie i go stać na dane miejsce
Ufam, iż będziemy razem prowadzić materiały - pingujcie mnie jeśli chcecie dodać opis jakiegoś BNa lub coś ważnego w tej materii dopisać.
Co do ekipy technomantów, uznałem, iż główne gabaryty przesłaliście bardziej tradycyjną drogą korzystając z własnych środków lub pomocy innych. Na miejscu jest szef wyprawy, ma wpływy w kościele i parafię więc to nie problem, a nawet wysłanie rzeczy na hermetycki hotel przeszłoby z odpowiednią „mistyczną” adnotacją na pudłach Zatem macie przy sobie tylko najpotrzebniejsze rzeczy.
Proszę o uzupełnienie w panelu gracza, w postaci tekstowej następuəacych wartości:
Kwintesencja: 1 + Avatar + Pierwsza /20
Siła Woli: X/X (macie maks),
Stopnie Zdrowia (zdrowi jesteście).
Ilość kwintesencji w talizmanach - jeśli jej używają. Macie na start 2 na talizman.
Nasz wampir, punkty krwi. Znaj moje dobre serce zaczynasz pełnym bakiem minus dwa.
Proszę też dbać o te wartości gdybym zapomniał ich aktualizować. Znając siebie pewnie zapomnę naszemu wampowi odejmować albo wam oddawać SW co rano punkt.
Mam nadzieję, że będzie się nam razem dobrze grało
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.

Ostatnio edytowane przez Johan Watherman : 03-05-2018 o 00:03.
Johan Watherman jest offline