Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2018, 23:02   #7
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Zaczynacie uciekając z wieży. O tyle wesoło jest, iż część ekipy znajduje się na samym szczycie, a dolna ekipo, przy jeszcze nie aktywowanym portalu, jest na niższych piętrach. Pomiędzy wami potencjalni uczniowie (jeśli żyją) oraz desant technokracji. Bawcie się dobrze!
Co do spraw organizacyjnych tyczących się długości postów, gdoców, konsultacji ze mną, postów razem czy osobno - oddaję rzecz w wasze ręce acz w takim momencie jakaś współpraca między wami jest zalecana, będzie wyglądać naturalnie. Zatem to nie ja wychodzę (zwykle..) z gdocami do Was lecz to Wy do mnie powinniście jeśli chcecie.
Jeśli uda się wam z wieży uciec planowaną trasą, macie skombinowane dwa samochody. Do docelowego miasta to godzina drogi, możecie się rozjechać po swoich melinach jak ujdziecie z tego żywi.
Rozumiem, że mojej postaci tam nie ma? Jeśli tak to niniejszym proponuje MG doca (może być ten z kartą postaci?). W końcu Waleria zdziwi się gdy oprzytomnieje.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline