Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-05-2018, 23:39   #9
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Johan Watherman Zobacz post
Waleria aktualnie sobie śni jakiś paskudny koszmar. I podróżowała sama, samolotem do miasta. Zauważ, że nie ma o niej słowa w opisie wydarzeń u szlachetnego Jacka.
Jasne, to po prostu daj mi znać jak możesz gdy już coś tam wyskrobiesz abym miał się do czego odnieś (i nie musiał co chwilę sprawdzać tego doca).
Jeśli komuś sprawia problemy odszukanie się gdzie jego postać jest, jak wspomniana itd. to mogę wrócić do mej starej praktyki pogrubiania imion postaci. Co prawda nie bez przyczyn zrezygnowałem z tego, gdyż było potwornie upierdliwe.
Zauważyłam, że mnie tam nie ma a z opisu całej sytuacji wydaje mi się że moja postać została porwana.
PS. Odpisałam. Będę mogła napisać coś więcej jak już będę wiedzieć co się dzieje z nią dzieje...
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 03-05-2018 o 23:45.
Wisienki jest offline