Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2018, 21:29   #7
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Odważnie rozpocząłem na Dokumencie, w nadziei na pułapkę i szybki zgon.

e. Ekwipunek ogarnięty.

Cytat:
Napisał Rowan Zobacz post
Moja postac jest Wyslanniczka Sojuszu Lordow, ktory w moim rozumieniu musi byc co najmniej wspolzleceniodawca projektu wytyczenia nowej trasy handlowej miedzy oboma miastami. Ten Wyslannik (moj autorski background) to rodzaj najemnika w sluzbie Sojuszu z ta roznica, ze jest to stanowisko stale i wpisane w biurokratyczna hierarchie tego miedzypanstwowego tworu. To znaczy, ze istnieje sciezka awansu i praktycznie kazdy Wyslannik, nie wylaczajac Idaris, marzy o objeciu wreszcie bardziej dyplomatycznej, a mniej silowej pozycji.

Poniewaz polelfka jest dosc doswiadczonym Wyslannikiem i uczestniczyla w wielu misjach (ma w koncu 79 lat...), to z niektorymi z Was moze znac sie np z poprzednich misji (dla Sojuszu). Dajcie znac, co myslicie
Mi to pasuje.
 

Ostatnio edytowane przez Lord Cluttermonkey : 05-05-2018 o 06:01.
Lord Cluttermonkey jest offline