Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-05-2018, 01:41   #4
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Jeśli zamierzasz prowadzić drugą edycję to polecam Bestiariusz Starego Świata. Da się obejść bez tego, ale ja osobiście często z tego korzystam. Dla mnie trzy najważniejsze podręczniki to podstawka, bestiariusz oraz Dziedzictwo Sigmara, jeśli prowadzę na terenach Imperium. Do pozostałych fajnych przetłumaczonych podręczników zaliczyłbym Królestwo Magii oraz Księga Spaczenia, choć to dość drogie pozycje, ale za to dobrze wykonane i bardzo inspirujące. Ja osobiście nigdy nie uważałem żadnego podręcznika do drugiej edycji za stratę wydanych pieniędzy, bo każdy był dla mnie źródłem informacji oraz inspiracji.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem