Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-05-2018, 21:28   #2
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
Witajcie w mojej pełzającej krypcie, maniacy gier fabularnych i "innych". Zagramy w grę?


To odrażające, co robią niektórzy, by powstrzymać upływ czasu i zachować młodość. A skoro mowa o dojrzewaniu i różnych stadiach rozkładu - wiedzcie, że martwi ludzie, jak ja, są doskonałymi współgraczami. Uwielbiają grać na zwłokę! [Sardoniczny śmiech.]

Główną wygraną w tej grze jest zapewne przetrwanie, więc, jak sądzę, na drugiej szali znajduje się inna z życiowych rozkoszy - umieranie. Większość z nas robi to tylko raz i jest już po wszystkim, zanim naprawdę ci się to spodoba. Ale jest wśród nas człowiek, który umierał wiele razy. Mowa o naszym szanownym Emmerichu Vendenie. Polubił to robić aż tak, że umiera w każdej Mafii. [Sardoniczny śmiech.] Czas pokaże, czy tym razem mu się to uda.

A nasza znamienita Smerfowa Niania? Wygląda dla odróżnienia na kogoś, kto za chwilę spokojnie i metodycznie popełni morderstwo.

Ale włóżmy to w nawias i nie uprzedzajmy faktów. Teraz wszyscy powinniśmy śpiewać, tańczyć, pić, trzymać się za ręce i mordować dla samej radości mordowania i przestać dostrzegać wokół samych wrogów. Tak oto zaczyna się pierwszy rozdział naszej obrzydliwej nordyckiej sagi.

Dzisiejsza opowieść z mojej straszliwej kolekcji horroru jest bowiem o trójce prawdziwych skandynawskich twardzieli, którzy zrobią wszystko w walce o najwyższą stawkę. Więc, do dzieła! Niech rozpocznie się gra.
 
Ril jest offline