Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-05-2018, 10:25   #12
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
"To był ciekawy wieczór" pomyślał Klaus wracając do swojego domu. Dom na przedmieściach spełniał wszystkie jego wymogi. Wszystkie niezbędne pomieszczenia miały przynajmniej jedno okno, oświetlenie było łatwo dostępne i było podłączone do pilota. Wykorzystał tą funkcję kiedy tylko otworzył drzwi, momentalnie poczuł jak napięcie z niego odchodzi, kiedy zamknął za sobą drzwi.
" Dowiedziałem się trochę o swoich przyszłych towarzyszach w fundacji, mam materiał na kilka pytań pojutrze. Można by zamontować kwantowy oscylator lumino-elektryczny. To by zmniejszyło koszty za prąd. Do tego to CZEGO dowiedziałem się o swoich towarzyszach… Mają potencjał. Ale są niespełna rozumu. Więc pasuję do nich."
Klaus potrząsnął głową, aby odgonić myśli. Nie cierpiał swoich monologów z Avatarem… zawsze dochodził do wniosku, że mu odbija.
Postanowił, że na dziś wystarczy i bezceremonialnie padł na łóżko. Po kilku chwilach spokojnie spał… jutro może będzie miał kaca.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline