Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-05-2018, 21:50   #501
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Skończyłem na dziś zabawę w tworzenie strony kampanii (mam nadzieję, że link u was działa). Trochę mi to zajęło, ale wynik jest dość zadowalający. Tak jak w opisie; strona będzie aktualizowana razem z poczynaniami waszych bohaterów.

@Pi0t
Jakbyś mógł zajrzeć na podstronę "Awanturnicy", skopiować dla mnie metrykę jakiejkolwiek postaci i uzupełnić ją dla mnie, to wtedy dokleję informacje o Twojej postaci. Jeśli chodzi o biografię, to opis na kilka zdań wystarczy (za przykład niech posłuży Durak lub Lilou) - tak, aby gracze mogli łatwiej poznać postać tak, jak Ty ją widzisz - wygląd, zachowanie, jakaś ciekawostka itp.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline