Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2018, 20:55   #1
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Zlot Fanów Mafii - 2018

Pewnie wiele osób widząc ten temat uśmiechnie się, spadnie z krzesła albo pokręci głową z niedowierzaniem, ale wpadła mi taka myśl żeby zorganizować spotkanie ludzi grających w Mafię! (zobaczyć w końcu te mordki, które się zabija od kilku lat )

Oczywiście mile widziane wszystkie chętne osoby, a nie tylko Ci którzy do tej pory grali w Mafię na LI lub mają doświadczenie poza forum. Mafia mimo, że wydaje się dość skomplikowana w istocie jest prosta także łatwo nauczyć nowe osoby.

Cel spotkania? Dobra zabawa! Wstępnie myślałem o jakiś domkach. Można zorganizować ognisko, to co tygrysy lubią najbardziej czyli Mafia w realu (mam wersję pudełkową dla 22 osób ), oprócz tego zwiedzanie, picie i takie tam integracyjne sprawy - również do obgadania jak będą pomysły. Mogę w pewnym stopniu pomóc przy organizacji.

Wstępny termin i miejsce do obgadania tutaj! Myślałem o jakimś wakacyjnym weekendzie, ale zobaczymy jakie w ogóle by było zainteresowanie
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem