Wątek: Reputacja
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-06-2018, 19:17   #1
Nitara
Konto usunięte
 
Nitara's Avatar
 
Reputacja: 1 Nitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputację
Reputacja

Cześć

Nie wiem, czy to jest dobry temat, żeby poruszać tę sprawę, ale chciałam powiedzieć, że wróciłam na forum po dłuższym czasie i miałam w powiadomieniach o reputacji takie coś:



Nie wiem, kto to Sekal i Eleanor, ale chyba niefajnie jest komuś dawać reputację "w walce z systemem", zwłaszcza, jak się tej osoby nie zna i tylko myśli się o sobie. Jeszcze dostałam od niejakiego Flamedancera ujemną reputację, nie wiedząc nawet za co, bo użytkownik zrobił tylko gwiazdkę w uzasadnieniu.

I nie chodzi mi tu o fakt, że ktoś mi dał ujemną reputację, tylko, że to jest patologiczny miernik. Strasznie żenująca sytuacja, a pan Sekal i pani Eleanor to rzadkie kreatury, skoro robią takie rzeczy.
 
Nitara jest offline