Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-07-2007, 23:31   #8
Diriad
 
Diriad's Avatar
 
Reputacja: 1 Diriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnieDiriad jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ach, Pratchett... Tu potrzebaby pomysłu - jeśli najdzie mnie wena - to bardzo miło.
ALE! Tu rodzą się moje pytania - czy można postać stworzyć i:
a] dojść nieco później;
b] mieć pewien zastój w grze.
A to spowodowane tym, że 11 wyjeżdżam i wrócę ok. 22 - a przez ten czas nie będę miał najprawdopodobniej dostępu do netu.

Kolejne pytanie czy można być postacią w stylu, dajmy na to, Śmierci? Nie chodzi mi o samą tę postać, bo ona już została przez Pratchett'a wymyślona itp, tylko o sam zamysł postaci nie-ludzkiej, w przeraźliwie dosłownym tego słowa znaczeniu - dla której nie istnieje czas, czy coś w tym stylu.
 
Diriad jest offline