Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2007, 10:52   #4
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Termin rekrutacji jest celowo nieokreślony, natomiast nie sądzę, bym miał zamykać ją wcześniej niż za dwa tygodnie. Wręcz na pewno tego nie zrobię, nawet jeśliby minimalna ilość postaci pojawiła się już teraz.

Zatem Francois, spokojnie przyjmij, że masz minimum dwa tygodnie czasu na lekturę.

Hael, jeśli chcesz przysłać mi wypełnioną kartę postaci, w rodzaju tej z podręcznika, upewnij się, że człowiek, który nie uczestniczył w jej tworzeniu (jak ja) będzie w stanie z niej odczytać historię postaci. Wiem, że da się to zrobić, ale to rzadka umiejętność.

Jeśli nie jesteś pewien, że Ci się to uda, zawsze możesz skorzystać z innej formy: przesłać mi opowiadanie o swoim bohaterze, opisać go i jego historię, zrobić szkic postaci (jak w szkołach opis bohatera) czy narysować komiks (plusy za oryginalność ).

Wpierw pragnąłbym poznać historię postaci, potem jej współczynniki, choć nic nie mam do kolejności przeciwnej, jeśli Wam tak bardziej wygodnie. Przy czym zaznaczę raz jeszcze, by było to absolutnie poza wątpliwościami - historia postaci to kryterium przyjęcia do sesji.

pozdrawiam serdecznie,
Tammo
PS. W razie pytań zachęcam by tu pisać. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline