Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-06-2018, 13:18   #8
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Chciałem polecić dwie gry, ale nie pamiętam nazwy jednej

Twilight Sparkle's Secret Shipfic Folder to gra karciana w której buduje się relacje między postaciami z serialu My Little Pony. Ma ciekawą, lekką mechanikę, ale nie jestem pewien, czy spodoba się komuś, kto nie oglądał serialu lub nie siedzi w fandomie. Ja fanem nie jestem i nie siedzę (ale oglądałem), ale dobrze się bawiłem, bo znajomy tłumaczył mi odniesienia na kartach. Gra jest jest całkiem zabawną satyrą fandomu.

Ta druga gra jest o krasnoludzkim zabójcy który sieka w jaskini gobliny. Gra na dwóch graczy, jeden jest krasnalem, drugi goblinami i sporadycznie trollem (może go wystawić raz na grę). Tyle pamiętam, gra wydawała się prosta i zgrabna. Nie mogę jej teraz znaleźć.
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem