Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-06-2018, 08:43   #1
Carnal Grief
Konto usunięte
 
Carnal Grief's Avatar
 
Reputacja: 1 Carnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputacjęCarnal Grief ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Niemartwi

Witajcie, straceńcy!

Gratuluję dostania się do sesji, mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

Na początek sprawy organizacyjne:
  • czas na odpis to 4 dni, gdy będzie chodzić o walkę, czy inne proste wybory (np. idziecie w lewo albo w prawo). Przy pierwszym poście dostaniecie 5 dni, żeby móc opisać postać i/albo się posocjalizować.
  • piszecie w trzeciej osobie czasu przeszłego. Dialogi kursywą, myśli w cudzysłowie.
  • wszystkie rzuty wykonuję ja, przed monitorem.
  • jeśli chodzi o mechanikę, nie będę rzucał na wszystko i wszędzie. Głównie stosowana będzie w walkach i różnych trudniejszych testach. Obowiązuje zasada Nagłej Śmierci.
  • proszę informować o nieobecnościach, gdyż dwie nieusprawiedliwione tury absencji oznaczają, że postać przechodzi na mojego autopilota, a potem w dogodnym momencie ginie.
  • nie kłócimy się w komentarzach. Gracz/Gracze, którzy będą notorycznie ciskać się o coś, zostaną usunięci z gry.
  • PvP niedozwolone - będziecie mieć wystarczająco dużo zagrożeń na swojej drodze, że skakanie sobie do gardeł nie wchodzi w grę. Potyczki słowne - ok, ale bez walki między sobą.
  • do każdego wrzucanego posta nie zapominajcie dorzucić znaczników [JUSTUJ.][INDENT.][/INDENT.][/JUSTUJ.] dla zachowania estetyki.
  • avatary wstawię Wam sam.

Wątek sesyjny pojawi się jeszcze dzisiaj, do tego czasu możecie się witać i napisać w komentarzach, co kto wie o waszych postaciach, gdyż z założenia podróżujecie już razem od tygodnia, więc coś o sobie wiecie.

Powodzenia, niech kości będą z Wami
 
Carnal Grief jest offline