Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-06-2018, 12:08   #125
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Phil Zobacz post
Trochę odbiega, Warlocku. Pogrubiłem rzeczy, które kłócą się z moją wizją.



Dla mnie Morryci to mocno wyspecjalizowany kult, który zajmuje się (ogólnie mówiąc) śmiercią i wizjami, w zależności o którym odłamie mówimy. Nie jest ich zadaniem/celem łażenie po wioskach, nawracanie, nauczanie, leczenie...

Nie mówię, że moja wizja jest lepsza.
Zupełnie inaczej to odbierasz i w ogóle nie wiem, gdzie wyczytałeś o leczeniu, nawracaniu i tym podobnych.

Uogólniam temat, bo wspomniałem tam o kapłanach wszystkich kultów, nie tylko Morrytów, kiedy są na "obcym terenie". Owszem, im nie zależy na nawracaniu, bo koniec końców każdy trafi do domeny ich boga, ale odprawianie ceremonii pogrzebowych, pomoc w interpretacji wizji oraz snów (patrz: Order of the Augurs), to ich domena. Kapłani nie koncentrują się tylko w jednym miejscu, w jakimś tam ośrodku kultu, ale są wszędzie tam, gdzie jest śmierć (na pola bitew, w miastach, wsiach - wszędzie tam są potrzebni).

Polecam też poczytać Runiczny Kieł. Wasz duet to wypisz wymaluj morryckie duo z tej książki. A i trochę było tam informacji o samym kulcie.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline