Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2018, 19:31   #17
Phil
 
Phil's Avatar
 
Reputacja: 1 Phil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputacjęPhil ma wspaniałą reputację
Możesz tu pytać

EDIT:
rozwinę temat trochę

Większość rzeczy możesz załatwić w tym temacie. Coś jest niejasne po moim wpisie, brakuje ci informacji do podjęcia decyzji, chcesz się upewnić - pytaj.

Jak daleko jest wróg? Czy widzę drzwi? Czy na drzwiach jest klamka? Chciałbym znaleźć coś, czym mogę walnąć wroga. Leży tu jakiś kamień albo kowadło?

Nie widzę powodu, żeby pytać na privie. Oczywiście możesz, ale po co? No chyba, że chcesz coś utrzymać w tajemnicy przed innymi graczami.

W mniej istotnych rzeczach możesz światotworzyć W granicach rozsądku. Jak mi napiszesz bez pytania mnie, że podnosisz kamień na tym targowisku, łyknę to. Jak podniesiesz tam Excalibura…

Chciałbym, żeby każdy wasz wpis pozwalał mi na pchnięcie akcji choć trochę do przodu. Muszę wiedzieć, co postać robi, chce zrobić, planuje itp. Jak mi odpiszesz "G. zastanawia się jak daleko jest łotr", to akcji nie pchnę. Mogę odpisać, że 10 m od ciebie. Albo uznać, że się ociągasz i łotr przejmuje inicjatywę ucinając ci głowę, kiedy ty oceniasz odległość Jak mnie tu spytasz, to ci odpowiem "10m", ty będziesz mógł napisać, że "G. próbował rzucić kowadłem", a ja będę mógł w swoim wpisie zdecydować, czy dorzuciłeś i co komu narobiłeś tym kowadłem.
 

Ostatnio edytowane przez Phil : 19-06-2018 o 22:10.
Phil jest offline