Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2007, 10:07   #9
obce
 
obce's Avatar
 
Reputacja: 1 obce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputacjęobce ma wspaniałą reputację
Fajnie

Pierwsza ranga w wieku lat dwudziestu wydaje mi się zupełnie naturalna skoro sam "klan" liczy sobie pięc lat. To nie problem.

Problem mi się objawił dziś rano, gdy uświadomiłam sobie, że w przypadku Os stwierdzenie "chcę zagrać przedstawicielem tego klanu" to jedynie czubek wielkiej góry lodowej. Bo wszystko pięknie, ALE:
- nie wszyscy członkowie klanu noszą nazwisko założyciela (szczególnie, że Tsuruchi to przydomek);
- mało tego - nawet jeśli noszą je teraz - to pięć lat temu z całą pewnością nie;
- co pociąga za sobą kolejne pytania o rodziców postaci: komu służyli, co splotło ich losy z losami Tsuruchiego, jakie nazwisko rodowe posiadają itd., itd.
- a może z rodziny tylko ona przyłączyła się do Os zyskując miano odszczepieńca i czarnej owcy...
Im więcej zdobywam informacji na ten temat, tym pojawia się większa ilość drobiazgów do dopracowania. No i koniec końców trzeba tak naprawdę pisać nie jeden życiorys, nie jedną historię a kilka.

Dawno się tak dobrze nie bawiłam przy tworzeniu postaci.

obce
 
obce jest offline