Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2018, 14:55   #13
Sindarin
DeDeczki i PFy
 
Reputacja: 1 Sindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputacjęSindarin ma wspaniałą reputację
Kennick najpierw ze zdziwieniem obserwował, jak “pani doktor” zmienia swój wygląd, by upodobnić się do jego towarzyszki z celi. ~Możliwość zmiany kształtu… Mag, albo naturalny zmiennokształtny. Mag mniej prawdopodobny, nie użyła żadnych gestów ani słów, przemiana przyszła jej jakby naturalnie~ Dosłownie ułamek sekundy później zaskoczył go nagły wybuch gniewu kobiety - półelfki, sądząc po kształcie uszu i twarzy, która z niesamowitą siłą wyrwała kraty od ich celi. ~Błąd w ocenie, nie wziąłem pod uwagę potęgi kobiecej furii… I po cholerę mi te klucze teraz?~ Odpowiedź na pytanie pojawiła się natychmiastowo - Sadim! Jego brat był w celi naprzeciwko, równie sponiewierany co on, ale grunt, że żywy. Przynajmniej do czasu… Jeśli to zmiennokształtne coś miało zamiar zabawić się z każdym z nich w ten sam sposób jak z nieszczęśnikiem ze stołu, nie było ani chwili do stracenia, musiał ją jak najszybciej zlikwidować. Zignorował krzyczącego na nią krasnoluda - on też wydawał się znajomy - i kiedy tylko jego brat użył zaklęcia, którym już nie raz zatrzymywał uciekających podejrzanych, ruszył do akcji. Jego ruch poprzedził tylko mężczyzna z celi Sadima, posyłając w przeciwnika pocisk z magicznej energii.
Rzucił pęk kluczy w stronę celi kapłana i skoczył na kobietę, zrywając z twarzy prowizoryczną chustę. Oczom obecnych ukazały się rozrośnięte szczęki pełne ostrych jak brzytwa zębów, które Kennick miał zamiar zatopić w ciele sadystki.
Wynik ataku: 8, ale bez żadnych premii w stylu atakowania leżącego, flanki itp. Pewnie spudłowałem, ale jeśli leży, to chcę użyć inspiracji, żeby dodać sobie premię do ataku:
Premia z inspiracji: 4
Jeśli wtedy trafię to zadam 7 obrażeń

 

Ostatnio edytowane przez Sindarin : 29-06-2018 o 20:53.
Sindarin jest offline