Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-07-2007, 23:18   #1
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
[Neuroshima 1.0]: Polowanie na Tornado


__________________________________________________ ________________
Powyższy obrazek to zlepek kilku wycinków z podręcznika. Te kilka kawałków powie wam co nieco o tej sesji. Nawet nieco więcej.

Jest 20 sierpnia, 2054 rok. W okolicach Salt Lake City zauważono jakiś tydzień temu olbrzymią Czarną Chmurę szerokości bez mała kilku mil. I nie mam tu na myśli zasięgu, na jaki latają drobinki Tornado, ale samo oko cyklonu! Oczywiście, wieść rozniosła się szybko, niewiele wolniej, niż przesuwała się sama chmura. W tym momencie zbliża się ona do Vegas, minie je o zaledwie kilkanaście kilometrów, a przynajmniej tak wynika z obliczeń speców od matmy. Przynajmniej tych, na których powołują się bywalcy pubów... Ciekawe, dlaczego oni wszyscy nazywają się "Jeden Spec"?

Tak czy owak, chmura jest faktem i prze na południowy zachód, może dojść nawet i do oceanu. Dziesiątki Zbieraczy, kilkuset wspólników i kolesi z obstawy, wreszcie tysiące ćpunów - oni wszyscy walą do Vegas jak w dym, traktując je jako ostatnią bazę wypadową przed rajdem na chmurę...

Jesteście kimś z tej hałastry.
__________________________________________________ ______________

Poszukuję czterech graczy, co najmniej jeden Chemik lub Spec z Chemią, ponadto żadnych wymagań co do klasy. Są chętni?

Karta postaci:
Imię, nazwisko, przydomek, ksywa, przezwisko i tym podobne pierdoły:
Pochodzenie i cecha (lub brak - + 50 gambli):
Profesja i cecha (lub brak - + 50 gambli):
Współczynniki:
Spryt:
Budowa:
Zręczność:
Percepcja:
Charakter:
65 punkciaków do rozdania, z każdego można zrezygnować (20 gambli za sztukę), albo, jeżeli zrezygnowałeś z którejś cechy, dokupić (5 dych za sztukę). Premii z pochodzenia nie dopisujecie, albo ją jakoś oddzielacie (np. plusem).
Specjalizacja:
Umiejętności:
30 punktów na umiejętności ze specjalizacji, 35 na dowolne. Za 20 gambli można dokupić punktów, za każdy niewykorzystany punkt postać dostaje 10 gambli.
Chorobę losuję wam ja.
Sztuczka: (Za 100 gambli można dokupić dodatkową, można też zrezygnować ze sztuczki w ogóle - 50 gambli do kieszeni)
Sprzęt: 100 gambli do wydania + to, co wam zostało z poprzednich etapów.

Wygląd:
który musi zawierać
- Wzrost i wagę
- kolor oczu
- włosy (kolor, długość itp.)
- Ogólny opis wyglądu postaci.
Nie przeszkadzałoby mi też, gdybyście zarzucili jakiś obrazek...

Charakter
Główne cechy osobowości bohatera
Co postać lubi
Czego postać nienawidzi
Jakie są jej zainteresowania
Czego się boi
Co by zrobiła, gdyby dopadła coś kosmicznie drogiego? W ilościach hurtowych?
Ma jakieś nałogi?

Historia (im więcej napiszecie tym lepiej, ale i tak przedkładam jakość nad ilość, musi znaleźć się motyw dołączenia do polowania na chmurę).

Sporo tego, ale to nic. Sesja będzie raczej mechaniczna (ale rzuty zachowuję dla siebie), oparta na wersji 1.0, więc wszystko, co pojawia się dopiero w 1.5, odpada. Rzeczy z netu (bądź te nieszczęsne 1.5) są dopuszczone, jeżeli otrzymam ich opis i go zaakceptuję. Mogą pojawić się fragmenty fabularne (bądź całe scenariusze, bo sesja będzie się składała z kilku) nie mojego autorstwa, znalezione w necie. Tych, którzy je znają, proszę o niekorzystanie z tej wiedzy, aby sobie i innym nie psuć zabawy.

Poniżej wpisujecie tylko jaki typ postaci zajmujecie, reszta na PM do mnie, ja na PM wysyłam choroby. Proste.

Zapraszam do sesji...

PS. Jestem językowym purystą, dlatego ściągnijcie sobie Firefoxa albo jakąkolwiek inną przeglądarkę z modułem kontroli pisowni. Jestem też cięty na przecinki, więc uważajcie. W razie czego powytykam wam błędy, a wy je poprawicie. Proste jak drut.

Statystyka: jak dotąd 4 zgłoszenia, 2 karty zaakceptowane, 2 karty czekają na ostatnie poprawki.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"

Ostatnio edytowane przez Tevery Best : 11-07-2007 o 10:31. Powód: Update statystyk
Tevery Best jest offline