Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2018, 21:11   #4
Raging
 
Reputacja: 1629 Raging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłośćRaging ma wspaniałą przyszłość
~Gorok ucieszył się. Gorok widział w tym nowe otwarcie, nowa wiedza dla Goroka, nowe umiejętności. Ważny kapitan wziął Goroka na oficera. Gorok będzie nawet dowodził ludźmi. Gorok był zadowolony. Gorok już podpisywał dokumenty w trakcie zaciągania się do armii imperialnej, więc wiedział jak się je podpisuje i że dla ludzi są ważne.


Postawił krzyżyk na dokumencie. Wyjął sztylet, naciął wskazujący palec do krwi i przystawił go na dokumencie pieczętując umowę. Poprawił swój imperialny mundur i usiadł z podniesioną głową. Kiedy inni mówili, on słuchał, musi zobaczyć kto oprócz kapitana jest ważny, a kto nie. A gdzie będziemy płynąc to chyba bez różnicy, byle było co do brzucha wsadzić. Gorok wiedział, że wszyscy uważają, że ogry są głupie.

Beknał głośno i machnął na dziewkę służebną.
Gorok: Przynieś Gorokowi dużą, bardzo dużą miskę gulaszu i dzban piwa, albo nie. Przynieś dwie miski żarcia i dwa dzbany. Kapitan mówi że trzeba dziś jeść i pić, to trzeba słuchać kapitana.


***

Gorok wysuchał gadania Berthy. Patrzył na nią i kiwał głową. ~ludzie lubili jak im się przytakuje, ludzie byli próżni, więc trzeba im przytakiwać. Gorok mógł im przytakiwać, dopóki nie będą go wkurwiać. Bo jak zaczną go wkurwiać to Gorok urwie im te jebane łby i zaspokoi swój wieczny głód. Przez chwile Gorokowi na sama myśl o tym oczy zaszły krwawą mgłą głodu. Przechylił szybko napitek do ust aby spłukać narastające warczenie.


Gorok: Gorok nie będzie wchodził do nory kapłanki bez zaproszenia. Gorok rozumie, że to jej nora. Gorok to szanuje. Gorok też chce prywatności, ma swój kuferek i ten kto będzie przy nim grzebał tego Gorok nie zabije, Gorok go zeżre żywcem. Gorok przyniesie dary dla Niezwyciężonego Boga Mórz. Wie że nie wolno rozgniewać Bogów.


Gorok: Jestem Gorok. Gorok Urwijor. Gorok był sierżantem w V Imperialnym Ogrzym, teraz Gorok będzie Bosmanem na Visle. Gorok, miążdzyć, ciąć, uderzać, zabijać, gwałcić, palić, torturować, strzelać z garłacza, a także coś tam jeszcze.
***

Ogr wiedział, że nikt go tu nie lubi. Dlatego jadł i jadł zaspokajając swój wielki głód, a w międzyczasie suchał i suchał co do powiedzenia ma kapitan, co do powiedzenia ma ten malowany człowiek, co mówią Koniczynka i Fanriel. Kiedy piją to zawsze mówią coś ciekawego, coś wartego zapamiętania.
 
Raging jest offline