Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-07-2018, 20:47   #2724
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Powinienem z tym poczekać jeszcze tydzień, ale że czasu chwilkę miałem by wszystko policzyć...

Punkty Doświadczenia:

Hakon - 850 + 1 darmowa umiejętność lub zdolność sierżanta (a najbliższe rozwinięcia zastraszania i przekonywania możesz wykupić po 50 PD)
Baird - 750 + darmowa um/zd ochotnika + gratisowy łotrzyk
Pi0t - 750 + 1 darmowa um/zd ochotnika (może też wykupić umiejki: przekonywanie i kuglarstwo (muzykalność) po 50PD oraz leczenie za 75PD),
Gob1in - 750 + 2 darmowe um/zd żołnierza
Ismerus - 700 + 2 darmowe um/zd ochotnika
Komtur - 700 + 1 darmowa um/zd ochotnika (może też wykupić umiejki: wiedza: logistyka i dowodzenie po 50PD, a jak sobie o czymś przypomnisz to pozwolę znaleźć specjalistę nawet na tym zadupiu)
Dru - 700 + 1 darmowa um/zd ochotnika + 1 darmowa um/zd akolity
Stalowy - 650 + 2 darmowe um/zd ochotnika

Tak, wiem, nie są po równo. Za samo dotrwanie do końca było po 100, za zwycięstwo nad rzeką też po 100, za obronę Meissen po 200, reszta jest głównie za branie na siebie odpowiedzialności oraz posty popychające akcję do przodu (przyznam, że pozaokrąglałem do równych 50tek), stąd mniej punktów Stalowego, który grał krócej, a więcej Hakona, który pisał dużo i aktywnie działał całą sesję.



Uwaga: jeśli ktoś spełnia minimalne wymagania by awansować z profesji cywilnej na kolejną cywilną, nie musi czekać aż dokończy wojskową (i odwrotnie).

Ponadto - można porzucić “karierę” ochotnika/żołnierza i przejść na armijną profesję Sapera za 100 PD (Gob1in może za darmo z uwagi na zdobyte doświadczenie), są AŻ dwa miejsca przewidziane (maksymalnie dwa. Możemy zagrać i bez żadnego). Nie wpłynie to na profesję “cywilną”, którą można rozwijać niezależnie (ale nie trzeba).




Co do ekwipunku... zobaczę jakie działania podejmiecie. Bitwa wygrana, można zająć się okradaniem zwłok i szabrem… ochroną ciał poległych przed zbezczeszczeniem oraz zabezpieczaniem zdobycznej własności armii


P.S. Wiem, że już raz wpisywaliście karty, ale edytowanie kart postaci na forum to mordęga i często coś się kasuje (choćby umiejętności w statystykach przestawiają się na "nie"), dlatego, wzorem xepera, od którego bezczelnie zerżnąłem pomysł i szablon, proszę o uzupełnienie swoich statystyk w dokumencie:
https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Będzie nam łatwiej rozwijać postacie, bo będę na bieżąco rozdawał PDki zamiast raz na pół roku.
Punkty Obłędu, o których wcześniej zapomniałem wspomnieć (przepraszam) też tam są. Krasnoludom się dostało na murze, stąd tyle ich mają. Reszta z Was ma zadziwiająco mało, albo ja zapomniałem powpisywać


Aha, piszę też raport z sesji. Eh, cztery strony A4, a nawet do połowy nie dotarłem. Powyrzucam część grafomańskich akapitów i gdzieś w tym czy przyszłym tygodniu wrzucę.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin

Ostatnio edytowane przez hen_cerbin : 08-07-2018 o 23:43.
hen_cerbin jest offline