Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-07-2018, 16:34   #989
pi0t
 
pi0t's Avatar
 
Reputacja: 1 pi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputacjępi0t ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Warlock Zobacz post
Prawdopodobnie tak, jeszcze nie rzucałem na inicjatywę, ale raczej na pewno ją wygra.
A miało być bezpiecznie, a tu mnie szlachtują. :P

Rozumiem, że szykowałem się do ataku, ale nic z niego nie wyszło i zamiast strzał i ruch, to jest odwrót. Skoro tak to tym razem próbuje wypuścić pocisk z procy w kultystę na A5, w ramach drugiej akcji ruch w bok w zadłuż rzeki (za planszę). Może przeciwnicy pomyślą, że ciężko ranny niziołek zwyczajnie ucieka i nie stanowi już zagrożenia.


Cytat:
Napisał Feniu Zobacz post
Tak jak opisałeś wcześniej to nie będę kombinował bo za mało czasu. Ruch na g6 i strzał w maga z garłacza
A garłacza masz naładowanego? Bo przy przeprawie przez rzekę, tarzaniu z Karlem w błocie, żeby nie było nam tu przykrej niespodzianki


PS.
Total War: Warhammer nie grałem, ale sama seria jest całkiem fajna. Już pierwszy Shogun: Total War bawił przez długie godziny.
 
__________________
Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!
pi0t jest offline