Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-07-2018, 21:46   #40
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cedryk Zobacz post
Niewątpliwie zna jeśli pochodzi z Ostrogaru to niemal na pewno. Jak nie można znać małżeństwa czarodziejów poświęconych Morglihtowi, zwłaszcza elfów o tak charakterystycznym wyglądzie.
Możliwe że tak, ale tylko MG może mi powiedzieć czy i co konkretnie moja postać może wiedzieć o innej

PS. Czy czasem nie tylko Uruk-hai mogą elitą władzy, a ta kapłanka zachowuje się jakby była córką imperatora. Moja Arreta jest arisiste i uważa że po tysiącach lat wszyscy Uruk-hai pochodzą już od Wielkiego Katana nikt z podbita rasy nie ma jej prawa nazywać służką.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Wisienki : 24-07-2018 o 22:39.
Wisienki jest offline