Wątek: [autorska] Meon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2007, 01:54   #1
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Smile [autorska] Meon

Witam.
Kolejny pomysł na sesję i oby gracze okazali więcej zapału niż w poprzednich sesjach....

Żadnych nadzwyczajnych wstępów nie ma, bo takie zdarzają się zazwyczaj w tedy, gdy wszyscy gracze zaczynają w tym samym miejscu. Tu raczej tak nie będzie więc i początku historii nie zamieszczę.

Sesja będzie prowadzona normalnie, bez żadnej mechaniki, bo kości to dla mnie czarna magia i nic z nich nie łapię... O czym będzie. W skrócie: kilka zwykłych istot żywych, nie posiadających swoich stróży zostanie wezwana do pewnego pana, żeby przeszkodzić w zrealizowaniu planu pewnego mędrca. Tam dowiedzą się wszystkiego i cała przygoda się zacznie... A jak się zacznie to gracze dopiero się dowiedzą o co będzie chodzić

Sesja będzie posiadała kilka szczegółów różnych gier RPG online. Może nie najlepszy pomysł, ale dzięki temu będzie mi łatwiej kontrolować niektóre rzeczy. Nie będę się rozdrabniać na HP i MP, ale będą czary zgodne z zawodem postaci itp.

Żebym nie zapomniała, bo ja zdolna jestem, rasy, zawody itp nie muszą a nawet nie powinny być standardowe np. elf, łucznik czy człowiek wojownik. Zależy mi na popuszczeniu wódz fantazji, rasy mają być niecodzienne tak samo jak to, czym się Wasz bohater będzie zajmować. Tak więc elfy, orki gobliny, pół elfy, pół demony ani demony, ani nic co jest "pół" nie jest mile widziane. Również gadające zwierzęta nie będą przyjmowane. Może to jest jakieś utrudnienie, ale wymyślcie sobie coś, własną rasę, ale jak już sami tworzycie zawody czy rasy, to proszę opiszcie mi je.

No i chyba najważniejsze, liczba graczy, którą przyjmę, bez żadnych wyjątków 5-6. Dla tych którzy nie czytają dokładnie
LICZBA GRACZY 5-6

A teraz jak ma wyglądać KP którą wysyłacie mi na PW

Imię itp
Rasa
Zawód/zajęcie
Zdolność wrodzona - taka, którą dziedziczy się z pokolenia na pokolenie bądź rasowa
Zdolność wyuczona - zgodna z wykonywanym zajęciem bohatera
Historia nie długa, ale uwzględniająca wszystkie ważne dla postaci szczegóły jak i również jak to się stało, że postać jest tym, kim jest
Broń itp rozdam ja, gdy już gracze zostaną przyjęci (zależeć będzie od tego kim Wasza postać jest)
Wygląd

Statystyki
Inteligencja (żeby nie mylić z IQ od niej będzie zależeć jak silne będą czary)
Siła
Zwinność

Macie na to 5 punktów

No, mam nadzieję że to tyle, jak coś to jeszcze dopiszę ale to najważniejsze. Zapraszam serdecznie
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~

Ostatnio edytowane przez Nergala : 10-07-2007 o 13:59.
Nergala jest offline