Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 12:36   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Sala Chwały

Aby nie tworzyć kolejnego tematu w dziale, postanowiłem, że zamieszczę swoje ogłoszenie tutaj. Powyższe oczywiście wciąż jest aktualne i na ogół sesje będą przenoszone do archiwum po upłynięciu terminu, ale jeśli ktoś prowadzi w bardziej nieregularny sposób (tyczy się to szczególnie solówek), gdzie te odpisy pojawiają się rzadziej, to może mnie poinformować o tym i nie będę przenosił jego sesji do archiwum, nawet po upłynięciu terminu. A teraz do sedna sprawy:

Wprowadziłem nieco inny od swojej poprzedniczki szablon wyróżnionych w Salach Chwały sesji. Wygląda on następująco:

Cytat:
CHRYSOMALLOS

System: Traveller
Liczba uczestników: 13
Liczba postów: 185
Data rozpoczęcia: 04-11-2016
Data zakończenia: 22-07-2018


Wyróżnieni uczestnicy:

Mistrz Gry:
- Marek Rewik (Mistrz Gry)

Gracze:
- Baird (Melathios Sofitres)
- Proxy (Ama Ala)
- TomaszJ (Carl Llevelyn Cabbage)
- Ehran (Baron Hermann Bruno Von Bismarc)
- Pipboy79 (Kevin Walker)
- Potacz (Frank “Dante” Jaeger)
- Dhratlach (Nae "Tek" Tinnoe)
Piszę do was nie po to, aby się pochwalić, ale poinformować, że "Wyróżnieni uczestnicy" nie są moją subiektywną oceną gry poszczególnych graczy, lecz w ten sposób oznaczam uczestników, którzy wytrwali do końca lub ich gra na tyle przypadła do gustu MG, że chciałby to publicznie wyróżnić. Czasem bywa tak, że trafi się nam aktywny gracz, który bardzo fajnie pisze i wprowadza wiele od siebie do sesji, ale kości nie są po jego stronie i w pewnym momencie zmuszony jest opuścić sesję - dla takich właśnie graczy przewidziana jest również ta rubryka. Po zakończeniu sesji będę pytał MG, których graczy chce wyróżnić. Domyślnie są to wszystkie osoby, które dotrwały do samego końca, ale jest też miejsce dla tych, którym się nie udało, ale się starali. Mam nadzieję, że nowe zasady nie wprowadzą niepotrzebnego zamieszania i są dla wszystkich zrozumiałe.

Pozdrawiam i życzę owocnych przygód w odmętach przestrzeni kosmicznej!
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline