Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-07-2018, 12:01   #1
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Informacje od opiekuna działu

Hej Wam!

Choć opiekunem jestem już od jakiegoś czasu, to z powodu nieco cięższego miesiąca dopiero teraz mogę się skupić na ścieraniu kurzu z mojego działu i rozpoczęciu realizacji swoich planów. Zaczynam od założenia tego tematu informacyjnego mogącego przydać się różnym osobom w przyszłości. Będzie on zamknięty, jednak gdyby ktoś miał jakieś pytania, to zachęcam do napisania PW.
Nieaktywne sesje: po około 45 dniach od ostatniego posta wysyłam do mistrza gry PW z pytaniem czy sesja jest kontynuowana. Po dwóch miesiącach bez jakiejkolwiek odpowiedzi w temacie sesyjnym wrzucam go (oraz komentarze jeśli takowe powstały) do archiwum, skąd mogę je wyciągnąć w każdym momencie na życzenie autora.

Zakończone sesje: w przypadku pomyślnego zakończenia sesji naturalnie proszę o informację. Informacja o grze zostanie umieszczona w galerii chwały na należnym jej miejscu. Jeśli zechcecie dać jakiś opis dla swojej sesji, to zachęcam, a ja go wkleję w post.

Funkcja “zgłoś”: wszelkie wykroczenia można zgłaszać przez tą uroczą funkcję znajdującą się zaraz obok “wagi do rozdawania reputacji”. Przez nią wysyłany jest do mnie mail, a moja skrzynka pocztowa jest pod ciągłą obserwacją, więc reakcja na pewno będzie szybka. Oczywiście zostaniecie przy tym anonimowi.
To samo można robić przez PW, jednak preferuję maila.

Ortografia: nie jestem policjantem, by pałować ludzi za drobne pomyłki. Polski język jest trudny, lecz nie zmienia to faktu, że zastrzegam sobie prawo do poprawiania rażących błędów w Waszych postach. Tutaj za przykład mogę wziąć “ktury”, “puki”, “jusz” itp. Jeśli jednak ktoś sobie nie będzie życzył działań moich kosmicznych chomików w swoich postach, a te bardzo lubią czerwony i fioletowy kolor, to ograniczę je do wysyłania PW z prośbą o ich poprawienie.
Nie sądzę by miało się tutaj coś nowego z mojej strony pojawić, jednak jeśli tak się stanie, to temat na pewno zostanie podbity.
Życzę wam przyjemnej gry i zachęcam do brania udziału w dyskusjach!
 
__________________
[FONT="Verdana"][I][SIZE="1"]W planach: [Starfinder RPG] ASF Vanguard: Tam gdzie oczy poniosą.[/SIZE][/I][/FONT]
Flamedancer jest offline