Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-07-2007, 14:18   #1
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
[autorski] "Inny Åšwiat"

"Niestety jest dzień. Przez niewielką dziurkę od klucz do ciemnego, przestrzennego i prawie pustego pomieszczenia wpada promień światła. Mimo iż na dworze jest dużo śniegu oraz wielki mróz ludzie spacerują. Ja nie lubię dnia. Te rażące światło, ten brak ludzkiej tolerancji oraz brak jakiegokolwiek ciepła. Dlatego na razie go nie potrzebuje. Zamykam dębowe, ociężałe wrota do mojego świata. Wiem, że tylko tacy jak ja potrafią je otworzyć. Bez klucza, siły i magi. Po prostu stanąć na przeciwko nich bladą, smukłą twarzą i zawiedzionymi oczami. Spojrzeć natłokiem złych chwil i smutnych myśli. Wyciągnąć zakrwawioną dłoń i dać krok do przodu. Czasem trudno zauważyć kiedy wrota się otworzą. Po prostu jesteś w tym świecie, a skoro już tu jesteś to usiądź i porozmawiaj ze mną, a ja opatrzę ci dłoń..."


Sesje będę opierać na Warhammerze. Czasy w jakich będzie toczyć się cała przygoda będą mocno zbliżone do czasów Warhammera. Jest jedno wielkie Imperium i wiele miast poza nim. Imperium często toczy bitwy z innymi miastami w celu powiększenia swojego terytorium.
Ostatnim czasy wiele wiosek jest napadanych w celach łupieżczych.
Przygoda nie będzie się opierać na walce z chaosem, obronie niewinnych itp. Będzie to zwykły storytelling, dość ciężki do zrozumienia, będziecie musieli dochodzić do zrozumienia sytuacji, która zacznie was prześladować.


Liczę na graczy z wyobraźnią i umiejętnością odgrywania swojej postaci. Głównie chodzi mi o to by wczuć się w to, co wie tylko i wyłącznie wasza postać, a nie to, co wyczytaliście z tego co było kierowane do innych graczy.
Ilu graczy potrzebuję? Sama nie wiem. Może 2-3,4? W zależności ilu się zgłosi, wybiorę postacie najciekawsze i najdziwniejsze. Liczę na wyobraźnię i wasz chory umysł, gdyż sama sesja (bynajmniej w moich planach) ma być chora.


Rasy bierzcie wyłącznie z Warhammera, tak samo jak profesję. No chyba, że ktoś będzie miał jakąś ciekawą profesje, wymyśloną przez siebie to nawet będę skłonna zastanowić się czy ją przyjąć.
Pół elfy, i pół coś tam są dopuszczalne, jednakże Ci którzy zdecydują się na taką rasę muszą wziąć pod uwagę, że będzie im ciężej. Mało kto znosi takie mieszanki ras, więc lepiej żebyście ich nie brali. Będzie mi łatwiej, bo nie lubię być niemiła ^ ^

Karta Postaci: (przesyłać na PW)

[obrazek postaci mile widziany]
Pełne imię:
Rasa:
Profesja:
Płeć:
Wiara:
Wiek:
Wzrost:
Waga:
WyglÄ…d:
Zdolności:
Stosunek do innych ras:
Stan psychiczny: (czy bierze jakieÅ› leki, miewa przywidzenia, wierzy w duchy, czy cierpi na jakÄ…Å› chorobÄ™ psychicznÄ… zawartÄ… w historii itp. )
Rodzina:
Historia:

Jeśli macie jakieś konkretne pytania piszcie tutaj, ale bez żadnych bzdetnych pytań, na które dałam już odpowiedź w tym poście.
 
__________________
Discord podany w profilu

Ostatnio edytowane przez Nami : 10-07-2007 o 16:53.
Nami jest offline