Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-08-2018, 15:03   #2
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Byłbym wstępnie zainteresowany chciałbym zagrać Johnym którego pomogłaś mi rozpisać do sesji Polen Strong bo za długo sobie tam nie pograliśmy :P

Oczywiście potrafiłbym odegrać tą postać poważniej niż w tamtej parodystycznej sesji, mogę nawet zrezygnować z konceptu z duchem wujka w protezie. Choć, wydaje mi się że to może mieć fajny potencjał w odgrywaniu coś takiego jak Sulik i duchy przodków w falloucie 2 reakcja szamanów na takiego osobnika mogła by być ciekawa

Czy to psychoza/ szaleństwo czy faktycznie coś mistycznego ? https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.p...icMaybeMundane

O świecie wiem bardzo mało, kojarzę mniej więcej czym jest moloch i posterunek, coś o kolorowych metalach które określają stopień realizmu do tego czytałem jakieś artykuły krótkie na stronkach oraz Zinach.

Dwa pytania dotyczące samej rozgrywki:

1. Jaka byłaby częstotoliwość postowania?
2. Czy doc byłby mocno w użytku ? Wolałbym nie ale dostosuje się.
 
Brilchan jest offline