Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-07-2004, 23:12   #1
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
[DnD] Rekrutacja

Rekrutacja

Być może uda się z wami zagrać? Kto wie? Chętnych zapraszam. Z tym, że ostrzegam, jestem jako MG miły mniej i jest to eufemizm.

Zainteresowanym grą u mnie podaje następujące informacje:
Jako, że jestem upierdliwy a mam zamiar poprowadzić w zmienionym przeze mnie systemie d&d więc mam 2 prośby:
1- nie piszcie kim grać będziecie bo postacie mogą różnie wyjść w świetle ich tworzenia wg moich zasad.
2- unikajcie konwencji, i tworząc postacie zerknijcie na mój opis Bissel zamieszczony w dziale sesje . W ten sposób stworzycie historie zbliżone do oczekiwanych przeze mnie a nade wszystko ciekawe i już w ten sposób szczególne.

Teraz ogólne rady czego oczekuję w 1 PW opisującym postać:

Miejcie wizję, koncept postci. Powirzchowny obraz postaci w którą się wcielicie. Powinna to być postać wyjątkowa, różniąca się od innych. Mająca przywary (kulawy, łysy, głuchy, mający licznych wrogów, niezręczny itp) ale i zalety (szybki, czujny, wysoki, urodziwy, o stalowych nerwach, doskonale strzelający itp)! Ważnym jest kim ma być, czym się będzie zajmować co lubi a czego nie. Ile ma lat, co już osiągnęła gdzie zmierza. Z czego żyje, jakich ma znajomych itd.
 
Bielon jest offline