Wątek: Stare kino
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-08-2018, 22:44   #1
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Stare kino

Wątek, w którym można polecić filmy nakręcone do 1980 roku. Macie jakieś perełki, które zrobiły na Was wrażenie, albo do których lubicie wracać?

Poniżej dwa, które chciałbym polecić:

Piekło i Niebo (1966) - Wiedzieliście, że każdy ma swojego diabła-stróża? To jedna z moich ulubionych polskich produkcji. Piotruś wraz ze swoim dziadkiem Ignacym ulegają wypadkowi autobusowemu, i zostają osądzeni przez św. Piotra.
Film jest dostępny na YT .

Dwunastu gniewnych ludzi (1957) - Obejrzałem jakieś sześć lat temu i żałowałem, że nie zabrałem się do niego dużo wcześniej, bo jest to moim zdaniem jeden z najlepszych filmów w historii amerykańskiej kinematografii. Również można obejrzeć na YT
 
Dust Mephit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem