Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-08-2018, 10:18   #3
waydack
 
waydack's Avatar
 
Reputacja: 1 waydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputacjęwaydack ma wspaniałą reputację
Bardzo podoba mi się ten pomysł, biseksualny bohater w świecie twardych gangsta. Zdaje się, że Gus Fring zaczynał podobnie i świetnie sobie radził do momentu gdy nie spotkał Walta


Najważniejsze żeby bohater miał jakiś konflikt wewnętrzny, skazę i nie był jednowymiarowy więc twój pomysł jak najbardziej pasuje do charakteru tej gry.

1. Jeśli zagramy solową sesję, przewiduję czas na odpis 3-4 dni dla gracza i 1-2 dni dla mnie. W przypadku większej ilości osób przewiduję system 5/2. Jestem elastyczny, gdy prowadziłem na google docach „Agenta” pisaliśmy codziennie wieczorami, więc jeśli ktoś lubi szybkie i dynamiczne sesje bez długiego czekania na odpisy, ja się dopasuję.

2. Google doc, jak już to tylko sporadycznie, w trakcie scen gdzie trzeba odegrać kluczowe dla fabuły dialogi. Skupimy się raczej na postach fabularnych.

3. Zdaje się, że Slippin Jimmy zaszył się w północnych Stanach, więc nie będzie łatwo go ściągnąć do San Diego. Ale może po ostatnim odcinku pan od odkurzarzy przeniesie go w cieplejsze rejony

Jeszcze jedna sprawa. Jeśli jesteś dalej zainteresowany, poproszę o stworzenie ścieżki dźwiękowej dla twojego bohatera, która będzie odzwierciedlać charakter scen z jego udziałem a nada brejkinbadowego sznutu do naszej sesji.

Zastanawiam się też, czy nie zagrać na mechanice FATE. Co prawda znam ją w teorii a nie w praktyce, ale bardzo pasuje do tego rodzaju sesji.
 
waydack jest offline