WÄ…tek: Stare kino
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-08-2018, 20:26   #7
Dust Mephit
Hungmung
 
Dust Mephit's Avatar
 
Reputacja: 1 Dust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputacjęDust Mephit ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Taaa..., nie chciałem powtarzać, ale też uwielbiam Dwunastu... W ogóle lubię filmy dziejące się na małej przestrzeni.
Taki film zasługuje na polecenie od więcej niż jednego LIcza.

Zacna lista nam się tu tworzy. Aż żal, że tylu z tych pozycji jeszcze nie widziałem. Chyba najbliższy urlop przeznaczę na maraton staro-filmowy. Podpisuję się też pod filmami "Siedmiu samurajów", "Arszenik i stare koronki" "Odyseja kosmiczna" i "Dzień Tryfidów" i dodaję do polecanych "Lot nad kukułczym gniazdem" (1975) - Niezwykły film ukazujący jak wąska jest granica między normalnością a szaleństwem, a przede wszystkim jak trudne jest pozbycie się etykiety kogoś chorego umysłowo.

E.
Mechaniczna pomarańcza (1971) - Mój top 1 wśród filmów Stanleya Kubricka. W Polsce pokazano go prawie dwadzieścia lat po premierze ze względu na wiele kontrowersyjnych scen.
 

Ostatnio edytowane przez Dust Mephit : 11-08-2018 o 20:48.
Dust Mephit jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem