Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2018, 04:48   #1672
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Andrew "Andy" Morrison - pogodny szturmowiec



Morrison pokiwał głową przesuwając palcami i kciukiem po obydwu stronach swojej szczęki gdy usłyszał odpowiedź Irlandczyka. ~ Czyli grzecznie i rozsądnie tego nie załatwimy. ~ pomyślał widząc, że Irish coś chyba zbyt emocjonanie podchodzi do sprawy swojej fury. A gdzie w grę wchodziły emocje tam trudno było zachować rozsądek.

- No dobra Irish. Skoro tak stawiasz sprawę nie zostawiasz mi wyboru. - szturman rozłożył ręce by podkreślić swoje słowa odpowiednim gestem i podszedł nieśpiesznie do kierowcy na wyciągnięcie ręki. - Niech będzie, uwzględnię twoje uwagi względem mojego planu. Więc weźmiesz wdowę i zawieziesz Sam i Foxy gdzie mówiłem. Sam będzie dowodzić waszym zespołem. - powiedział nawet dość spokojnie patrząc prosto w twarz Irisha. Wskazał kciukiem na ich pokładowego technika o czarnych włosach. W sumie to wielka zmiana do planu nie była. - Ale najpierw pomóż przy wyciąganiu tego gruchota i podpinaniu go pod ciężarówę. - teraz wskazał na cmentrarne pobojowisko wozów. - I jeszcze jedno Irish. Odezwij się do mnie jeszcze raz tym tonem to przestaniemy się kolegować. - w głosie i oczach Morrisona czuć było iskierki złości jaką odczuwał gdy Irlandczyk odezwał się do niego w ten bezpardonowy sposób. Właściwie jak grat będzie podczepiony a nie będą jechać na czas to chyba jakoś powinien dać radę dotoczyć wóz na miejsce.

- A ty Cosmo dokup sobie popcorn bo ci brakuje do kompletu. - rzucił przechodząc obok technika który wyglądał jakby właśnie miało się zacząć superwidowisko i to za darmola. A biorąc pod uwage jego ciągłe robienie pod górkę szturmanowi i kolekcjonowanie wszelkich możliwych problemów i uszczypliwości nie był mu trudno zgadnąć za kogo technik by obstawiał.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline