Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2018, 23:40   #10
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Hmmm, Oki po prostu nie lubię docka bo spowalnia sesje a potem trzeba z niego poprawiać i przeklajać ale w ograniczonym zakresie sobie poradzę

Posprawdzałem sobie co mam i tak się zastanawiam czy nie pasowałby tu bardziej Ganesi Powietrza kapłan Akadi / Tamaturgista bo mam dla niego więcej historii więc będzie bardziej pasował na te wyższe poziomy.

Czy w ramach podręczników akceptujesz też SRD do D&D 3.5 ? Jest dostępny w polskiej wersji chodzi mi głównie o klasę prestiżową taumaturgisty bo pasuje do tej postaci fabularnie i zawsze chciałem ją wypróbować ale sesje umierały zanim zdążyło się dojść do odpowiedniego poziomu.

EDIT: 9 poziom byłby fajniejszy to wtedy mógłbym mieć w pełni rozwiniętą klasę prestiżową i mógłbym się trochę nią pobawić
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 13-08-2018 o 23:58.
Brilchan jest offline