Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2018, 11:37   #1
Nitara
Konto usunięte
 
Nitara's Avatar
 
Reputacja: 1 Nitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputacjęNitara ma wspaniałą reputację
[komentarze] Władca Zimy

Cześć wszystkim i gratuluję dostania się do sesji Tutaj będziemy sobie komentować przygodę.

Na początek kilka zasad:
  • piszecie w trzeciej osobie czasu przeszłego
  • dialogi od myślnika i kursywą, myśli postaci w cudzysłowie i też kursywą
  • jeśli się do kogoś zwracacie, pogrubcie imię tej postaci, wtedy jest mniejsza szansa, że komuś to umknie
  • posty można upiększać grafikami, tak do 540pix
  • avatarki ustawcie na 200 pix szerokości, wrzućcie je, jak już pojawi się panel
  • tura gry to 5 dni na odpis dla graczy i 2 dla mnie
  • używamy tagów |JUSTUJ| oraz |INDENT|
  • nieobecności zgłaszamy - dwie nieusprawiedliwione oznaczają śmierć postaci i wyrzucenie gracza z sesji

Mechanika: tylko po mojej stronie. Rzucam kośćmi jedynie tam, gdzie uważam za konieczne. Odpowiednie opisanie akcji zwiększa szanse na sukces, a czasem może zakończyć się nim nawet bez rzutu. Może też częściowo uchronić od negatywnych konsekwencji. Im dokładniejszy opis działania, tym posiadam lepszą informację, co postać robi i to przekłada się też na tzw. “bonus” do którego dochodzi też aktywna gra i zaangażowanie w sesję.

Współtworzenie świata: w granicach zdrowego rozsądku, ale możecie ingerować w świat, nie naruszając przy tym głównej linii fabularnej.

Walka: przy każdej potyczce będę prosiła o podanie mi taktyki/wariantów ataków na parę tur do przodu, dzięki czemu walki nie będą takie rozwlekłe.

I to chyba wszystko na ten moment. Pierwszy post pojawi się jeszcze dzisiaj, a teraz można się już witać
 
Nitara jest offline