Wątek: Badanie rynku
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2018, 14:33   #5
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
No i sonda dała satysfakcjonujący, ale trudny do realizacji wynik, mianowicie zainteresowani znaleźliby się na każdą pozycję, ale którejkolwiek bym nie zrealizował, zawsze duża część odpadnie. Ech .

Niech sonda trwa, jeśli ktoś zechce głosować, niech głosuje, wezmę to pod uwagę. Na tę chwilę najbardziej realny wydaje mi się eksperyment z Adżerstanem, jeślibym nie znalazł na to jednak graczy, albo znalazł więcej czasu, pokuszę się o nową, rodzinną Szóstkę, bo mam już zarys. Dwa pozostałe pomysły też mi się jednak podobają i zapewne zostaną zrealizowane w terminie późniejszym.

Zainteresowanych zapraszam do śledzenia działu rekrutacji. Gdy tylko dowymyślam niezbędne założenia, rekrutka powinna się pojawić. Będzie tam także szersze omówienie zagadnień związanych z grą, więc może ktoś się jeszcze przekona . Dzięki za udział i niech sonda jeszcze trwa, zachęcam też do pisania tutaj, jeśli ktoś ma coś ciekawego do dodania.
 
MrKroffin jest offline