Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2018, 20:24   #9
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Dobra, tak rozkminiam... co miałyby wnieść warsztaty? Machnijmy jakąś sesję w tym systemie na normalnych zasadach. Tak czy siak do gry trzeba będzie podręcznik przeczytać, a wątpię, żeby była grupa Mistrzów Gry, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w systemie (który opublikowano w sierpniu).

Odpalmy jakąś sesję dla początkujących wampirów, albo nawet dla Thin-Bloodów, jak podręcznik określa pokolenia 15 i 16.

Myślę też nad tym co napisał Lord Melkor... wizja braku starej krwi jest genialna. Nagle okazuje się, że lokalny Książe jest o pokolenie czy dwa silniejszy od postaci graczy. Czemu nie spróbować sięgnąć po władzę? To daje multum możliwości.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem