Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2007, 01:36   #1
corenick
 
corenick's Avatar
 
Reputacja: 1 corenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetnycorenick jest po prostu świetny
[Autorski] Piraci

Witam

Co prawda prowadze i gram ale postanowilem rozpisac jeszcze jedna sesje bo.... Bo brakuje mi wspanialego widoku zachodzacego slonca, powietrza o zapachu jodu i przygody ze skrzypiacymi masztami, surowym takielunkiem i odglosu wystrzalu 12 pokladowych dzial. Lecz takze brakuje mi klimatu karaibskiego portu; niewazne czy hiszpanskiego, francuskiego czy angielskiego. Brakuje mi tez szanty. Tej irlandzkiej lub tez francuskiej. Oraz magii poszukiwania skarbu, lub skarbu tegoz zdobywania jako ci zli.

1. Sami wybierzecie swoj los. Szubienica czy chwala wazy sie w waszych rekach.
2. Czasy "zlotej floty". Wiec nie ma podbojow. Tylko handel lub "handel"

Co potrzebuje?
1. Imie (jako ze wtedy Imie stanowilo czlowieka, musi byc dobre)
2. Umiejetnosci zeglarskie (nie kazdy niestety bedzie kapitanem, kogos jednak wybiore wedlug mojego uznania)
3. Inne umiejetnosci...

Histori NIE musze miec. Kazdy zeglarz umie klamac i klamie tak, ze w zadna historie nie uwierze.

Postacie jak najbardziej dopasowane do swiata; zadnych krasnoludow czy gadajacych oslow. Tylko ludzie pochodzenia angielskiego/irlandzkiego, francuskiego lub hiszpanskiego. ZADNYCH CZAROW. Magia jest dla was rapier lub kartusza. Zwykla banda piratow, szukajacych swojego celu w zyciu.

KP przesylac prosze na rekrutacje. Inni tez maja prawo was ocenic.

Jak nie znajde nikogo, kto podziela zamilowanie do otwartej przestrzeni (jaka jest morze), szumu fal uderzajacych o deski, lin i zagli, to... Odpuszcze i nie poprowadze... :P

Poszukuje 4-5 graczy. Oczekuje postow co najmniej raz dziennie. Prowadze tak, iz raz dziennie zbieram wasze odpowiedzi i odpisuje. Zdaza sie ze w weekend pisze wiecej. Natomiast licze na to ze rozkrecicie sesje od jednego mojego postu do drugiego.

WYJAZDY NA WAKACJE W TRAKCIE TRWANIA SESJI, JEZELI JUZ WIECIE ZE JEDZIECIE, NIE ZGLASZAJCIE SIE, PONIEWAZ NIE CHCE TRACIC GRACZY NA CZAS URLOPU.
 

Ostatnio edytowane przez corenick : 13-07-2007 o 01:47.
corenick jest offline