Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-07-2007, 02:18   #3
Ercekion
 
Reputacja: 1 Ercekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skałErcekion jest jak klejnot wśród skał
Imie : Samuel " Carrion " Mc Niles
Pochodzenie : Szkocja
Wiek : 39 lat
Wyglad : Samuel, jest sredniego wzrostu, ma dlugie czarne wlosy zawiazane w warkoczyki ( na modle szkockich gorali), z wieloma juz pasemkami siwizny i bujna brode. Twarz ma poryta bliznami od przebytej za mlodu ospy. Nosi, czerwony dlugi plaszcz ( lekko poszarpany juz ) wysokie carne buty, a na glowie czarna chuste. Caly jego stroj jest w dosc marnym stanie. Niegdys byly to szaty bogatego kupca, ot jeden z lupow. Pod plaszczem ma szeroki pas. Przy pasie nosci szkocki palasz claymore i dwa pistolety. W cholewie buta ma paskudnie wygladajacy noz.

Charakter : Zycie nauczylo Samuela iz nie nalezy poblazac sobie ani innym.
Jako kapitan jest bezwzgledny, jako marynarz sumienny. Jako pirat okrutny i chciwy. Lubi zabawiac wszystkich wieloma ze swych niestworzonych histori o swoich wyczynach na morzach i ladach.

Historia ktora opowiada w skrocie Samuel pytany by cos o sobie powiedzial :

O dziecinstwie wam gadac nie bede, bo nie ma oczym. Jako okolo 13 letni mlokos bralem udzial w jednym z powstan szkotow przeciwko angolom i ich w rzyc chedorzonym szlachcicom. No jak wiekszosc naszych powstan i to padlo. Zeby z dlugiej historii zrobic krotka powiem ino iz sprzedano mnie na statek w roli majtka. I to na angielski statek. Kapitan byl niedorobionym szlachcicem, ktory o morzu wiedzial tyle co ja wtedy mlody chlopak z gor. Starczy jak powiem zesmy dlugo pod jego komendom nie zeglowali. Jak to na morzu bywa , kapitanek poszedl karmis rekiny. Tak oto zaczelo sie moje pirackie zycie. Przez nastepne lata plywalem na wielu lajbach, a kilka razy nawet bylem kapitanem. I to z niezlym skutkiem musze przyznac. Ale los zmienny niczym pogoda na morzu. Kto sam kiedys bunt planowal, ten sam buntu na wlasnej skorze dozna. W rzucili mnie szubrawcy do morza. Ale ja juz wtedy doswiadczony wylk morski, wierzajcie lub nie zlapal zem wieloryba i na jego grzbiecie doplynal zem do ladu. No i oto jestem.

Umiejetnosci : w swojej dlugiej juz karierze Samuel byl prawie wszystkim na statku ( poza moze kucharzem ). Posiada szeroka wiedze o morzu i robocie na statku. W niczym nie jest jednak wyjatkowo dobry.
Doskonale za to walczy tak egzotyczna na morzu bronia, jak jego palasz. Przyznac cza iz malo kto stanal mu na przeciw z kordelasem w dloni i przezyl.
 
Ercekion jest offline