Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2018, 13:44   #1
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Kilka pomysłów na sesję Savage World

Witam,

Chcę poprowadzić przygodę na tym forum. Po głowie chodzi wiele niedokończonych tematów dlatego zaczynam od prostej sonda by sprawdzić jak wyglądają Wasze preferencje w zakresie tematyki przygody.

Osobiście najbliżej mi do mechaniki savage world, choć nie jest ona aż tak istotna, jeśli gracze będą preferować coś innego mogę się dostosować.

Moje propozycje tematów. Kolejność przypadkowa.
  1. Bestie, Barbarzyńcy i Piraci - w oparciu o podręcznik Bestii i Barbarzyńców - morska przygoda, mroczne kulty, krew, przemoc, piękne kobiety, przeklęte skarby - takie męskie fantasy w dość awanturniczym wydaniu.
  2. We fight, or we die - w oparciu o przeróbkę Dark Heresy na Savage World (nie lubię mechaniki procentowej) + luźnie interpretowany podręcznik Only War - Gramy oddziałem gwardii imperialnej. Miejsce i kampania zależy od konceptu graczy. Czy będziemy eksplorować jakąś dżunglę, okupować miasto czy próbować zdobyć fortecę na niegościnnej planecie. Ogólnie sesja militarna. W tym przypadku będziemy eksperymentować, każdy z graczy stworzy 2 pełnowymiarowe postaci, którymi będzie grał. Pozostali członkowie oddziału to blotki, nad którymi przejmą władzę bohaterowie w czasie walki.
  3. Cyberpunk - w luźnym oparciu o interface zero - Jakiś czas temu zacząłem przygotowywać autorskie realia więc możemy troszkę poeksperymentować. Ale styl pozostaje ten sam. Chrom, wszczepy, korporacje, punk, włamania, ekstrakcje, dywersja, hackowanie, dylematy nad duchem w maszynie itp…
  4. Biesy i Czarty - w oparciu o klasyczny podręcznik Savage World, choć myślę że to bardziej storyteling będzie - Czasy chwały Sarmackiej Rzeczpospolitej. Grupa szlachciców, wiedźmy, czarty, konszachty ze złymi mocami, szable, karabele i stare rodowe przysięgi... Za grzechy nasze i cudze wyruszymy w niegościnne bieszczady.

Docelowo poszukiwał będę niewielką grupę i chciałbym narzucić dość szybkie tempo.

Jeśli interesują was szczegóły odnośnie którejś z propozycji piszcie poniżej.

Jak zbierze się jakaś pula głosów zrobimy rekrutację.
 
Fenrir__ jest offline