Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2018, 14:46   #3
Dhratlach
 
Dhratlach's Avatar
 
Reputacja: 1 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
Eh, towarzyszu, wszystko co napisałeś świadczy o braku znajomości tematu.

1. I muszę sprostować, model jest Earn-to-Play, lub Pay-to-Play jak kto woli.

2. Sens tej produkcji jest ograniczona żywotność postaci. Średnio 52 lata w grze co przekłada się na rok (52 m-c) w realu. Postać umiera i wraca do Kronik Akaszy, gdzie z całym swoim doświadczeniem może wcielić się w nowe ciało (np. potomka twojej postaci, jeśli się dochowałeś...) i ma z automatu lepszy start niż świeża dusza, bo już ma doświadczenie (bonusy do nauki dawnych umiejętności, achivementy i talenty) co więcej, jeśli to twój potomek to dziedziczysz cały dorobek poprzedniej postaci (z wyjątkami).

3. Aha, i wyższy pledge daje dostęp do Bet i Alf, ale serwery są czyszczone, więc nie masz lepszej postaci (ale masz okazję brać udział w rozwoju i masz doświadczenie w mechanice gry). Mój błąd. Gdy gra wystartuje wszyscy zaczynają z jednego pułapu swieżymi duszami (choć ponoć mają się zdarzyć uber-rzadkie losowo przyznawane rodzynki, co już mają doświadczenie z poprzedniego wcielenia. Nie, nawet devy nie wiedzą kto ma), a jeśli ktoś chce dołączyć do gry nawet x lat po oficjalnym starcie to wtedy ma duszęna poziomie odpowiadającym tym którzy zaczynali przy starcie.

Przykładów mogę sypać jak ryżem na weselu, ale jest tego tak cholernie dużo, że czasami mi się plącze.


Ah, właśnie, drogi Avdima, wiem, że mnie nie lubisz, ale chociaż ograniczyłbyś się najpierw do zapoznania się chociaż z Dziennikami Rozwoju na Forum Gry. To jest, nim zaczniesz robić flame i hate oparty czysto na spekulacjach i nietrafionych porównaniach. Gra ma wielki potencjał, co z tego wyjdze? Nie wiem, ale trzymam kciuki by im się udało.



Tak czy inaczej, czekam na merytoryczną dyskusję i ewentualne pytania jeśli ktoś by był zaciekawiony
 
__________________
Rozmowy przy kawie są mhroczne... dlatego niektórzy rozjaśniają je mlekiem!
Dhratlach jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem