Wątek: Wiedźmin RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2018, 17:15   #1
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Wiedźmin RPG

Hejka!

W sumie głównie chciałem to tu zostawić. Pewnie temat bardziej się rozwinie jak wydadzą polska wersję, ale to nie pomidory. Może leżeć do tego czasu.

[MEDIA]http://www.youtube.com/watch?v=SDHxyb9MVo0[/MEDIA]

Sporo informacji o nowym wieśkowym erpegu. Ktoś ma już PDFa? Planuje? Czeka na papier, bo toaletowy na wykończeniu?

Chyba jestem za mało doświadczony w rożnych systemach, żeby wyrobić sobie jakąś silną opinie na podstawie Q&A. Z pewnością będę musiał obejrzeć to jeszcze raz i dokładniej się wsłuchać. Na pierwszy rzut ucha wygląda interesująco, choć obawiam się o balans miedzy wiedźminem, a przeciętnym człowiekiem. Oczywiście było o tym mówione w bardziej ogólnym sensie, ale mnie interesowałby czysto mechaniczny przypadek spotkania jednego z drugim albo jakąś grupką. Oczywiście do czasu oględzin tego co napisali możemy tylko gdybać.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem