Wątek: Wiedźmin RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2018, 18:54   #2
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Podręcznik był niestety bardzo pospieszony i premierowe wydania Wiedźmina było bardziej dziurawe niż wersja beta czwartej edycji WFRP. Polska wersja ma zostać wydana w 2019 z tego co kojarzę i ma zawierać wiele poprawek. Copernicus Corporation współpracuje z autorami i razem nanoszą poprawki, tak więc polskie wydanie będzie w pełni kompletnym i grywalnymi systemem. Z wad słyszałem jeszcze, że wcisnęli tam arty REDów, więc w szacie graficznej nie ma prawdopodobnie nic czego jeszcze byś nie widział (szczególnie jeśli miałeś styczność z Gwintem). Mechanika zaś to przerobiony na klimaty fantasy stary, dobry Cyberpunk.

Ja osobiście nie jestem fanem Wiedźmina, ale może kiedyś się skuszę na jakaś sesję RPG w tym systemie.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem