Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2018, 20:44   #6
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Witajcie

Na razie napiszę krótko i zwięźle, bez męczenia bliźnich potokiem literek na przywitanie. Tak się złożyło, że jestem gdzieś tam w tle, jako pomoc techniczna, stróż/cieć i wsparcie merytoryczne warsztatów. Udaje, że coś robię i tym podobne historie Na serio jestem tu, aby wspomóc Czitboy'a i Was w warsztatach. Kwestie techniczne, mechaniczne, światopoglądowe/ wyjaśnienie "co autor miał na myśli", jeżeli dany fragment odpisu MG będzie budził pytania.
Będziemy pisać, tłumaczyć, wskazywać rozwiązania, podpowiadać, powtarzać się, wzdychać i wyjaśniać tyle ile trzeba będzie, abyście po zakończeniu przygody mogli spokojnie sami usiąść jako gracze przy stole Neuroshimy, a kto wie? Może za jakiś czas to ktoś z Was będzie nam snuł opowieść ze stołka MG?

W razie pytań i wątpliwości, albo gdybyście chcieli pomarudzić na głównoprowadzacego - piszcie śmiało Zwykle jestem dostępna po nocy, ale to nie przeszkadza w pozostawieniu mi wiadomości via pw albo gg.

Jeżeli chodzi o doca - zerknijcie do pierwszego posta komentarzy. Dodałam linki zarówno do głównego doca (zerknijcie, kolorki wybierzcie - taki standard), jak i excela zbiorczego. Ze swojej strony prosimy abyście dokładnie sprawdzili czy gdzieś tam między komórki nie wkradł się żaden babol, wszak jesteśmy tylko ludźmi i nic co ludzkie obce nam nie jest... w tym popełnianie błędów.

Z ogłoszeń parafialnych będzie jeszcze jedno - Pipowi padł dziś lapek i na razie ciężko mu odpisywać, więc wszelkie pw z pytaniami kierujcie do mnie, a ja... obiecuję tam zaglądać 2 razy dziennie i odpisywać na bieżąco (tak do 24h od otrzymania wiadomości). Zwykle jestem wieczorami od północy do wczesnych godzin rannych, przez większość doby da się mnie też dorwać na gg
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline