Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 12:23   #4
Arvelus
 
Arvelus's Avatar
 
Reputacja: 1 Arvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputacjęArvelus ma wspaniałą reputację
Zagrałbym ale niestety nie znam systemu i pdf'a jeszcze nie idzie znaleźć w internetach. A szkoda, bo z tych skrawków co widzę to bardzo przyjemny system =p

Tak czy siak... powodzenia

UPDATE
Dobra. Jak już położyłem łapy zasadach to właśnie kończę je ogarniać i postać pewnie będzie.

Wstępnie... chyba będzie space marine scout (jeśli MG to nie przeszkadza) nastawiony na stealtha, ale zobaczymy.

Muszę się cyferkami pobawić i zobaczyć która z opcji pozwoli mi stworzyć najbardziej satysfakcjonującą (nie mylić z munchkinem) postać

EDIT
Btw... doczytałem się, że RT jest dostępny do gry... mistrzu, przeszkadzałby Ci ktoś z własnym okrętem w grze? =p
Nie wiem czy bym nim grał nawet jeśli jest dostępny, ale wydaje się wstępnie fajny =p
 

Ostatnio edytowane przez Arvelus : 21-09-2018 o 13:58.
Arvelus jest offline