Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 17:31   #23
Zell
Edgelord
 
Zell's Avatar
 
Reputacja: 1 Zell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputacjęZell ma wspaniałą reputację
Miałam pewien problem jak ugryźć posta dla Melkora, ale uznałam, że zrobię to inaczej. Będę potrzebowała małej części mechaniki od was, ot tylko dla takich sytuacji. Mowa o atrybutach. Zgłoszę się do was po prostu, oczywiście Melkor już potrzebuje takich. Muszę wiedzieć jak jego akcje w walce oceniać.

Cytat:
Zell bez urazy, ale zważywszy, że czekam na odpis MG od czerwca... to średnio wierzę w te 7 dni na odpis..., ale tak bym chciała, bardzo
Jak każdy czeka na doca i to nawet często dłużej. Jak pisałam - umyślnie nie odpisywałam wtedy.

Gdy się was już połączy w jedną sesję to inaczej już będzie z tym. Wiadomo - granie wymaga trochę mniej wkładu niż prowadzenie, szczególnie jak jest się perfekcjonistą. Gdy będzie jedna sesja to zmniejszy się ilość kombinowania dla każdego oddzielnie.

ps. doce uzupełnię dziś. Sprawdzić pamięć muszę.
 
__________________
Writing is a socially acceptable form of schizophrenia.

Ostatnio edytowane przez Zell : 21-09-2018 o 17:35.
Zell jest offline