Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2018, 21:19   #29
Wisienki
 
Wisienki's Avatar
 
Reputacja: 1 Wisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputacjęWisienki ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Zell Zobacz post
Miałam pewien problem jak ugryźć posta dla Melkora, ale uznałam, że zrobię to inaczej. Będę potrzebowała małej części mechaniki od was, ot tylko dla takich sytuacji. Mowa o atrybutach. Zgłoszę się do was po prostu, oczywiście Melkor już potrzebuje takich. Muszę wiedzieć jak jego akcje w walce oceniać.

Jak każdy czeka na doca i to nawet często dłużej. Jak pisałam - umyślnie nie odpisywałam wtedy.

Gdy się was już połączy w jedną sesję to inaczej już będzie z tym. Wiadomo - granie wymaga trochę mniej wkładu niż prowadzenie, szczególnie jak jest się perfekcjonistą. Gdy będzie jedna sesja to zmniejszy się ilość kombinowania dla każdego oddzielnie.

ps. doce uzupełnię dziś. Sprawdzić pamięć muszę.
Wiesz ale jak nie odpisywałaś mi umyślnie mogłaś mi powiedzieć o tym żebym nie czekała bez sensu miesiącami na odpis.
 
__________________
Wiesz co jest największą tragedią tego świata? (...) Ludzie obdarzeni talentem, którego nigdy nie poznają. A może nawet nie rodzą się w czasie, w którym mogliby go odkryć. Ruchome obrazki - Terry Pratchett
Wisienki jest offline