Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-09-2018, 02:50   #4
Avdima
 
Avdima's Avatar
 
Reputacja: 1 Avdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputacjęAvdima ma wspaniałą reputację
Nie lubię, ale jakie ma to znaczenie? Krytykuję grę, bo tak się składa, że nie tylko jestem graczem (więc zaglądam na to pod-forum), to jeszcze wciągniętym niegdyś w gatunek MMO i aktywnie szukającym nowej gry.

Odniosłeś się dosłownie do samego wstępu mojego postu. Ok. Co dalej?

Cała reszta mojej wypowiedzi to wieloletnie doświadczenie z gatunkiem. Będę ostrzegał przed każdym nowym MMO, które zapowiada się tak nijak, jak Kroniki. Powody już podałem. Dodam, że grałem w różne syfy, które zapowiadały się znacznie lepiej od Kronik.

Ogólnie polecam wylanie zimnego wiadra wody na głowę przed zakupem dowolnej gry MMO lub takiej crowdfundowanej. I nie kupowanie przed premierą najlepiej, po premierze tak poczekać z miesiąc czy dwa, poczytać opinie graczy (filtrując psycho-fanów gry, bo tacy zawsze się znajdą). Ostatnio zapoznałem się z dwoma "zbawcami gatunku", których nazw już nie pamiętam - poczekam do premiery, po co zaprzątać sobie głowę wcześniej?


Odpisałem po tak długim czasie, bo zapomniałem zasubskrybować temat.
 
Avdima jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem